Prev   Next   Pause   Play     Scroll   Fade   ScrollFade
Reklaminis skydelis
You are here:     
Pakabinamų lubų rūšys PDF Spausdinti Email

 

Pakabinamos lubos montuojamos nesudėtingai. Jas sudaro metalinė karkasinė konstrukcija, pritvirtinta prie lubų perdangos ir plokštės, kurios įmontuojamos į minėtą konstrukciją. Taip sudaroma plokštuma. Susidariusiame tarpe tarp tikrųjų lubų ir sumontuotų plokščių galima montuoti komunikacijas, elektros instaliacijas. Į pakabinamas lubas gali būti įmontuojamos vėdinimo sistemos, gaisro gesinimo sistemos, garso stiprintuvai, šviestuvai, kurie originaliai apšvies patalpą.

Pakabinamos lubos yra keleto rūšių. Pagal tai, iš ko pagaminti jų profiliai pakabinamas lubas galima skirstyti į plienines, aliuminines, gipsines, mineralines ir veidrodines.

Plieno profilių pakabinamos lubos pasižymi patvarumu ir dizainu. Jos lengvai montuojamos ir tai neužima daug laiko. Paprastai šioms luboms montuoti tinka paprastos konstrukcijos. Plieno profilių lubas galima nesunkiai permontuoti, jos yra ekologiškos, atsparios drėgmei, lengvai valomos. Tai pagrindiniai jų privalumai. Panašiomis savybėmis pasižymi ir aliuminio profilių pakabinamos lubos.

Mineralinės pakabinamos lubos dar vadinamos akustinėmis (dėl ypatingai gerų garso izoliavimo savybių). Šių lubų pagrindiniai privalumai: ekologiškos, atsparios ugniai bei drėgmei, paprastas montavimas, gera šilumos izoliacija, nedidelio svorio, nebrangios.

Parduotuvėse galima išsirinkti pačių įvairiausių spalvų ir faktūrų pakabinamų lubų plokščių. Norint sukurti originalų interjerą, galite naudoti keletą skirtingų, tačiau kruopščiai suderintų, plokščių.